where to go in bodrum
HAKKIMIZDA BODRUMDA NEREYE GİDİLİR BODRUM OTELLERİ BODRUM MÜZESİ DERGİLERİMİZE REKLAM VERİN İLETİŞİM ANA SAYFA
Bodrumlife Sayı 25 Ocak 2013 Tüm Yazı ve Haberler
Kadıkalesi'ndeki 400 yıllık kilise onarılmayı bekliyor
Besiad 2013'e Oasis'te 'Merhaba' dedi
İstanköy - Bodrum Arası Bir Kadın Dört Çocuk Hamdi Topçu'nun 'Ömer Aras' isimli kitabından alınmıştır
Cemil İpekçi'nin 'Affedin Beni' kitabı çıktı
Bosiad, Okan Üniversitesi ile işbirliği protokolu imzaladı
Bodrum Evlerinde Cam Güzelliği
Taş Evler. Bodrum'u yaşamak için en ideal ev tipi.
'Mute/Sessiz' Selin Damar'ın müzik aletlerinin parçalarını kullanarak oluşturduğu gümüş takı projesi.
Bodrum'da Kış günlerinde yapılacak 50 güzel şey.
Bodrum'da 10'da 10 Ocak 2013
Yılbaşı Partisine Hoşgeldiniz 2013
Besiad 2013'e Oasis'te 'Merhaba' dedi


Bu Yazı Bodrumlife Sayı 25 Ocak 2013 tarihli dergide yayınlanmıştır.

Besiad  2013’e Oasis’te
“Merhaba” dedi

Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği, 2013 yılına erken “merhaba” dedi.
Derneğin organizasyon komitesi, Oasis AVM’de bulunan dernek merkezinin de bulunduğu sokağı bir parti alanına çevirerek, dernek üyelerine sokak partisi verdi.
Dernek Başkanı Hasan Kaplan:
“Üye arkadaşlarımızın aralarında fikir alışverişi yapabilecekleri doğal ortamlar, keyifli ortamlar sağlamak istiyoruz. Biz çok yoğun stres altında çalışıyoruz. İş dünyamızda sürekli stres yaşıyoruz. Sivil toplum hareketi bizce insanlar bir araya geldiğinde gerçekleşen bir hareket. Yürüttüğümüz çok önemli projelerimizin yanında üyelerimizi senenin sonunda, önümüzdeki senenin dileklerini paylaşacağımız güzel bir akşam bir araya getirmek istedik”

BESİAD’ın yılbaşı etkinliğine Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon da katıldı. Gecede dans gösterileri ile tempo artarken, Bodrum yöresinden oyunları sergileyen Yalıkavak Halk Oyunları Ekibi beğeni topladı.

Geceye heyecan ve renk katan diğer bölüm ise çekilişler oldu. Elektronik eşyalar, seyahat, giyim, eğitim gibi alanlarda hediye çekleri, mutfak eşyalarından oluşan hediyeler, yapılan temsili çekilişlerle sahiplerini buldu. BODTO adına alınan biletlere çıkan hediyeler, Bodrum Sağlık Vakfı’na bağışlandı.

Gecede aynı zamanda BESİAD’ın önemli hamlelerinden birisi olarak görülen “BodrumCV” özel istihdam bürosu yetkisini almış olması da duyurularak kutlandı. BESİAD Başkanı Engin Kaplan,  Bodrum’un iş dünyasında çok önemli bir sorun olarak gördükleri istihdamın koordinasyonu sorununa, İşkur’dan onaylı bir özel istihdam bürosu sıfatıyla, faydalı etkiler yaratmayı amaçladıklarını belirtti. Kaplan, bu yönde 1,5 yıldır üzerinde çalıştıkları BodrumCV projelerini İşkur’dan alınan izin ve yayın hayatına başlayan www.bodrumcv.com sitesiyle tamamladıklarını duyurdu.


Bu konu 1861 kez izlenmiştir