where to go in bodrum
HAKKIMIZDA BODRUMDA NEREYE GİDİLİR BODRUM OTELLERİ BODRUM MÜZESİ DERGİLERİMİZE REKLAM VERİN İLETİŞİM ANA SAYFA
Bodrumlife Sayı 23 Mayıs 2012 Tüm Yazı ve Haberler
'Kent Duvarlarının Yarım Yüzyılı' Burhan Doğançay Retrospektifi İstanbul Modern'de
Bodrum Ticaret Odası 35. Yılında 30 yıl ve üstü üyelerine plaket vererek teşekkür etti
Ortakent'in Garaguy'u hÇ¢lÇ¢ bir pınar...
Eski Bodrum Fotoğrafları 'Facebook'ta paylaşılıyor
Karya'dan İyonya'ya Hamdi Topçu'nun kitabı Kitapevlerine.
Bodrum Yapımı benzersiz bir tasarım harikası şimdi AbuDhabi sularında. AD5
Bir Kültür şžehri Bodrum
Denizyıldızı Deniz kabuklarının göz alıcı dekoratif objelere dönüştüğü şirin köşebaşı dükkÇ¢nı
Mimar Gülay Tezer Evi
La Blanche Resort & Spa Hayalleriniz ve Ötesi
Bodrum'da 10'da10
Konserler ve Gösteriler Başlıyor
Bodrum Ticaret Odası 35. Yılında 30 yıl ve üstü üyelerine plaket vererek teşekkür etti


Bu Yazı Bodrumlife Sayı 23 Mayıs 2012 tarihli dergide yayınlanmıştır.

Bodrum Ticaret Odası’nın 30 yıl ve üstü üyeleri için düzenlediği plaket töreni 11 Mayıs’ta Lvzz Otel’de gerçekleşti. Kuruluşunun 35. yılını kutlayan Bodrum Ticaret Odası’nın kuruluşundan bu yana kayıtlarını devam ettiren üyelere teşekkür etmek amacıyla düzenlediği kokteyl geniş bir katılımla gerçekleşti.
Kutlama törenine  Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire, BODTO Meclis Başkanı Hüseyin N. Sağat, BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, siyasi partilerin ilçe başkanları, Oda başkanları ve Ticaret Odası’nın Meclis üyeleri katıldı. Ticaret Odası’nın kuruluşundan bu yana üyeliklerini kesintisiz sürdüren 74 üyeye Bodrum Sağlık Vakfı seramik atölyesi engelli öğrencilerinin yaptığı seramik plaketler verildi.

Gecenin açılış konuşmasını Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon yaptı. Kocadon konuşmasında; “Bugün Bodrum bir dünya markasıyız diye övünüyorsa bunun en büyük sebeplerinden birisi de Bodrumlu tüccarlardır. 1960-1970’lerin Bodrum’unda zor şartlarda tüccarlık yaparak bu günlere gelmek bir gurur kaynağıdır. Yokluklarla boğuşan Bodrum’dan,  sizlerin omuzlarından bu gün milyarlarca dolarlık ekonomiye ulaşmış, dünya markası olmuş bir Bodrum yükseldi. Ortalama iş yeri ömrünün yedi yıl gibi kısacık olduğu Bodrum’da sizler gibi 30 yıl ve üzeri, onuruyla ticari yaşama katkısı olan insanlar bizler için çok büyük örnektir. Bodrum Ticaret Odası olarak bu başarıyı onurlandırmak bizim en önemli görevimizdir” dedi. Daha sonra söz alan Bodrum Ticaret Odası Meclis Başkanı Hüseyin N. Sağat de “35 yıl önce 30 üye ile kurulan Bodrum Ticaret Odası’nın bugün üye sayısı 6223’e ulaştı. Bu da Bodrum’un ekonomisinin ve nüfusunun ne kadar büyüdüğünün göstergesidir. Bu büyümede üyelerimizin de büyük payı olduğuna inanıyoruz” dedi.

Ödül gecesinde ilk olarak üye kaydı en eski üye ile birlikte 11 Mayıs 2012 tarihinde kaydını yaptıran son üyeye de plaket verildi. Bodrum Ticaret odası’nın 74 üyesinin plaket aldığı gece yenilen akşam yemeği ile sona erdi.


Bu konu 1868 kez izlenmiştir