where to go in bodrum
HAKKIMIZDA BODRUMDA NEREYE GİDİLİR BODRUM OTELLERİ BODRUM MÜZESİ DERGİLERİMİZE REKLAM VERİN İLETİŞİM ANA SAYFA
Bodrumlife Sayı 19 Mayıs 2011 Tüm Yazı ve Haberler
Ayla Eriş Resim Sergisi Oasis - Nurol Kültür Merkezi 6 -18 Mayıs 2011
Özgürlük Hem de Herşeye... 'Bodrum Otobüs Kızları' Kitabından..
Bir kalemiz, bir de düğünlerimiz kaldı
Marina Yacht Club'te 'Güneşi Cazla Batırıyoruz' Festivali
Herodot Üçüncü Yaş Akademisi
Bodrum Halikarnassos iken Paranın Değeri
Bodrum Müzesi'nde Sikke ve Takı Salonu Açıldı.
Avrupa'nın en büyük Uluslararası Dünya Dans Günü Kutlaması Bodrum'da Gerçekleşti
Bodrum'da en iyi ev yemekleri mekanları
Komşu ada Kos tüm yakınlığıyla bizi bekliyor...
Cevizli Top Kabak Dolması
Kış ayları boyunca Bodrum?u mesken tutan Kanada'nın 'Süper şef'i, 'Yemek Tanrısı' Byron Ayanoğlu'ndan Dostluk ve Yemek Hikayeleri
'Kendi Başına' isimli öyküsünden kahve üzerine...
Gayık'tan Guletâ??e
Cafe Port Yeni Cruise Limanında
Bodrum'da tatil için Yarbasan Holiday Homes
Bodrum'da 2011 yaz aylarının sanat ve eğlence takvimi neredeyse kesinleşti.
Cafe Port Yeni Cruise Limanında


Bu Yazı Bodrumlife Sayı 19 Mayıs 2011 tarihli dergide yayınlanmıştır.

Sedat Keçeli tarafından bir kaç senedir İçmeler Limanında hizmet veren Cafe Port  bu sezona Ebru Yerli nin ortaklığı  ile start verdi. indoor bölümü bar ,açık mutfak ve bir kaç küçük masadan oluşuyor , outdoor bölümünde ise  bar ve yaklaşık 200 kişiyi alabilecek kapasitede geniş bir alan ve kahvelerini koltuk keyfinde içmek isteyenler için şık  bir oturma unitesi bulunuyor .
 
İnşaat firmasi sahibiyken Bodrum a yerleşen ve Cafe Port’u Bodrum un hizmetine sunan Sedat Keçeli, bu sene, yıllarca İstanbulda  hediyelik eşya üzerine dükkan işletmeciliği yapan Ebru Yerli ile ortaklığını başlatarak İçmelerdeki yeni limana şimdiden bir canlılık getirmişler .
Birlikten kuvvet doğar misali, Ebru Yerli işletme müdürü olarak  yakın arkadaşı İzzet Öztürk ile çalişmayı uygun görmüş , iyi de olmuş , her ikisinin birlikte yarattıkları sinerji görülmeye değer. Özellikle ekip ile uyumları ve çalışanların Cafe Port' u sahiplenmeleri, ortamı keyifli bir hale getiriyor .
Ebru Yerli, bu işe hemen her kadın gibi mutfak sevgisi ile başladiğını ve bu sevgisini doğal Türk misafirperverliği ile birleştirerek yapılabilecek en doğru işe soyunduğunu söylüyor, bir erkek evlat annesi olarak ta çocukların da taleplerini anladığını ve bu düşünce ile konseptle-rine uyan her tür organizasyon için önceden rezervasyon yapıldığı takdirde müsait olduklarından  bahsediyor ancak
gece için rezervasyonları Haziran 15 ine kadar kabul edebiliyorlar.  Haziran 15 te başlayacak olup Eylül 5 ine kadar devam edecek olan, İstanbuldan çok ünlü bir meyhane kadrosu ile Cafe Port ve Bod-rum gecelerini şenlendirecekmiş,  şimdiden yerinizi  ayırtmalısınız ...
Gündüzleri Kahvaltı ve snack, saat 07 ila - 18 arasında servis ediliyor.
“Kahvaltı ve snack servislerinde muhteşem ev ekmekleri, Bodrum'a özgü peynir , börek ve diğer yiyecek çeşitleri ile iddialıyız” diyor Ebru Yerli ama tatlılarının tadının da lezzetinden bahsetmeden olmaz, her ne kadar Bodrum’a özgü değilse de artık dünyaya mal olmuş Cheesecake ve Brownie yanında Türk Kahvesi, Frappe ya da şık sunumu ile bitki çayları mevcut.
Herkese açık bu mekânın sürekli ziyaretçileri olarak Kos’tan gelen ya da yat sahibi müşterilerine de hızlı ve take away servis sunuyorlar .
“Anneler Günü gibi tüm özel günleriçin spontane etkinlikler yapmayı seviyoruz.” diyor Ebru hanım. “Diğer özel günlere gelince müşterilerimizin arzusu doğrultusunda elimizden geleni yapmaya çalısıyoruz, yakınlarda yaklaşan bir özel gece ve hemen haftasına da bir düğün
organizasyonları gündemde.” Düğünden sonra pasaportu hazır olanların düğün bitiminde en yakın adalara gidebileceği de cabası.
 
Cafe Port    ''where you can duck out for a moment''  ...


Cafe Port
Bodrum Yeni Liman/BodrumCruise Port
İçmeler, o252  316 8887
www.cafeportbodrum.com
info@cafeportbodrum.com


Bu konu 1750 kez izlenmiştir