where to go in bodrum
HAKKIMIZDA BODRUMDA NEREYE GİDİLİR BODRUM OTELLERİ BODRUM MÜZESİ DERGİLERİMİZE REKLAM VERİN İLETİŞİM ANA SAYFA
Bodrumlife Sayı 26 Haziran 2013 Tüm Yazı ve Haberler
Bodrum'un yeni AVMâ??sı Avenue Bodrum Açılıyor
'Let's Bodrum' tanıtım patlaması...
'Rise of an Empire' filminde Halikarnassuslu I. Artemisia'yı Eva Green canlandırıyor
Ortakent'in siluetini güzelleştiren bir kule ev ...
Aya Nikola Kilisesinin duvarlarının anlatmadıkları!
Öte Dünya İnovasyonu
Bodrum'un birbirinden güzel kafeleri, cafÇ©'leri, kahvehaneleri...
Avenue Bodrum AVM Maket Görüntüsü
Bodrum'un yeni AVMâ??sı Avenue Bodrum Açılıyor

Bodrumlife
Bu Yazı Bodrumlife Sayı 26 Haziran 2013 tarihli dergide yayınlanmıştır.

Yatırımını Türkmenoğlu İnşaat’ın, kiralama ve yönetimini AvmMFİ Partners’ın gerçekleştirdiği, Bodrum’a yeni bir alışveriş ve yaşam tarzı getirecek olan Avenue Bodrum AVM, 31 Mayıs’ta  kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Keyifli etkinlik ve aktivite alanları ile Bodrum’un yeni buluşma noktası olacak olan Avenue Bodrum AVM, gündüz ve gece konsepti ile birçok ilki içinde barındıracak.

Mimari proje anlayışı, cadde konsepti, olağan üstü peyzajı ve havuz şovlarıyla Avenue Bodrum AVM, Bodrum aşıklarının yaşadıkları duygu ve davranışları yeniden canlandıracak. 50 mağaza ve beldeye ilk kez gelecek olan markaları ile keyifli anların buluşma noktası olmayı amaçlayan Avenue Bodrum AVM, ilkleri ve özel tasarlanmış olan saat kulesiyle de
Bodrum’un simgelerinden biri haline gelmeyi hedefliyor. Bodrum merkez ile Bitez arasında yer alan Konacık’ta ve diğer beldelere giden ana arter üzerinde 400 metrelik cephesi ile yer alan, Bodrum merkeze sadece 5 dakika mesafede olan ve Milas Bodrum havaalanına 30 dakika uzaklıkta ki Avenue Bodrum AVM, açılacak olduğu günden itibaren alışveriş, eğlence, aktivite, kültür-sanat, yeme içme kompleksleri ile ziyaretçilerine farklılığını hissettirecek… Bulunduğu lokasyon itibariyle stratejik önem taşıyan, ana geçiş yolu
üzerinde yer alan AVM, toplu taşıma, yaya trafiği ve otopark kolaylığı ile yüksek sayıda ziyaretçi sayısı hedefliyor.

Tüm markaların “Exclusive Consept”  mimari anlayışı ile açacakları mağazalar, özel dekorasyonlu iç ve dış alanları, Bodrum’a özel limon ağaçları, begonviller, rahat ve güvenli alışveriş, dinlenme alanları, süs havuzları ve ışık gösterileri ile uzun ve keyifli saatler yaşatmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.
Avenue Bodrum AVM ziyaretçileri, aksesuardan gıdaya, tüm ihtiyaçlara hitap edecek elektronik marketten hipermarkete, ev tekstilinden züccaciyeye, seçkin giyim markaları ve yeme-içme alanlarına kadar her çeşit ihtiyaçlarını tek çatı altında kolayca bulabilecek.
Avenue Bodrum AVM’de yılın her döneminde gündüz ve gece yaşamına keyif katacak alışveriş hizmetleri, etkinlik-aktiviteleri ile birçok farklı hizmet yer alacak.

“Arka Bahçe”, “Begonvillage” konsepti ile mis kokulu ağaçları altında ve ön cephede Bodrum sanatçıları 3 boyutlu çalışmaları ile tüm ziyaretçileri büyülemeye hazırlanıyor.

Avenue Bodrum AVM
www.avenuebodrum.com - www.facebook.com/avenuebodrum
Merkez Mah. Atatürk Bulvarı No: 25-29, 48400 Konacık-Bodrum
Tel: 0252 444 3 719Avenue Bodrum’un  Markaları:
Paşabahçe, Mavi, Crocs, Gelato Ice Cafe, The Winston Blender, Cafe Theatre, Dodici, Özsüt, Park Bravo Group, Starbucks, Ramsey, So Chic, Colin’s, B&G Store, Çağdaş Optik, English Home, Sport Works, Glingerie, Devecioğlu Saat, Mudo Collection, Quicksilver, Ataköy Ayakkabı, Adil Işık, Sadri Alışık Kültür Merkezi, BRN Yatak, Galatasaray Store, Toru Entertainment, Samsung, Migros, Turkcell, Fenerium, Pilates Studio, İce Feet Buz Pisti, Cinemarine Açık Hava Sineması, Bodrumdaki Oyuncakçı, Hera Kuaför, Kartal Yuvası, Bodrum Rent A Car, Defne Parfümeri, Teknosa, Mamidii Köfte, Uludağ İskender, şžirin Döner, Makaroni, Pizza Tomato, Bodrum Burger & Wrap, Gönül Sofrası…
Türkmenoğlu İnşaat
Türkmenoğlu İnşaat,1979 yılından bu yana, ülkemizin değişik yerlerinde inşaat-taahhüt işleri yapıyor. Bugüne kadar yaptığı tüm taahhüt işlerini başarı ile tamamlayarak yeni projelere başlamıştır. Yaptığı ve yapacağı projelerin içinde toplu konutlar, villalar, iş merkezleri, alış - veriş merkezleri, süpermarketler, santral binaları ve yat limanı gibi bir çok değişik kategori ve büyüklükte işler bulunmaktadır.Firma,zaman, mekan, güven parolası ile iyi mekanlarda, güvenilir, kaliteli malzeme ve zamanında teslim edilen işler yapmayı amaçlamış.

AVMmfi Partners Hakkında
2006 yılında kurulan AVMmfi PARTNERS, Proje geliştirme, Proje Yönetimi, Mimari konsept tasarım ve planlama danışmanlığı, Kiralama, Alışveriş merkezi – Ofis – Rezidans Yönetimi, Finansman idaresi ve raporlamaları, Alışveriş merkezleri hukuki danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.
             ToplamAlanı: 15.000 m2,2 AVM katı –
Cadde konsepti
Bodrum Evleri konseptli Mimari Anlayışı, 50 mağaza ve yepyeni markalar, 650 araçlık açık-kapalı otoparkı, Vale Parking, Sadri
Alışık Kültür Merkezi, Metin
ZakoğCafe Theatre Açıkhava
konseptli seçkin restaurant ve
cafeler, Eşsiz Peysaj,Süs Havuzları Sergi alanları, Hiper Market,
Elektronik Market, Çocuk Oyun Alanları, Özel Oyun Havuzları,
Buz Pateni Pisti
Açık Hava Sineması,
Pilates Stüdyosu


Bu konu 2188 kez izlenmiştir