where to go in bodrum
HAKKIMIZDA BODRUMDA NEREYE GİDİLİR BODRUM OTELLERİ BODRUM MÜZESİ DERGİLERİMİZE REKLAM VERİN İLETİŞİM ANA SAYFA
Bodrumlife Sayı 16 Ocak 2010 Tüm Yazı ve Haberler
BodrumlifeOcak 2010 Sayı 16 İçeriği
Bodrumluları klasik müzik ile buluşturan önemli ve çalışkan bir dernek 'Karsanat'
Herodot'un hazineleri hala Bodrumluların hizmetinde...
St. Jean şžövalyeleri, Bodrum Kalesi'nin eski sakinleri ve günümüze kadar uzanan öyküleri
Yılbaşı Defilesinde Türkiye'nin ünlü mankenleri
şžarap Fıçılarıyla Sanat
Sezil Güler'den Bodrumlulara Yeni Yıl armağanı bir albüm 'Aşk Değil'
Gönenç iki yeni kitabından biri olan Egerotika ile yetişkinlere sesleniyor, daha masum öyküler ise 'Bodrum Otobüs Kızları' nda..
Tango Restaurant
Bir kralın hayali Bodrum'da yeniden hayat buldu. Gardens of Babylon
Erenler Sofrası
Öykü - Melis Üsküdarlı
Türkiye'deki 45 Güzel Sanatlar Fakültesi'nden 121 öğretim elemanının katıldığı ilk 'Büyük Buluşma' sergisini başarıyla gerçekleştirdi.
Chineese Inn'de Pekin Ördeği
Bodrum'da Tango Zamanı
Ortakent'e sanatsal kimlik kazandırmanın tam zamanı...
Bodrum içinde adeta bir Kurtarılmış Bölge. Yarbasan Taş Evleri
Yılbaşı Defilesinde Türkiye'nin ünlü mankenleri


Bu Yazı Bodrumlife Sayı 16 Ocak 2010 tarihli dergide yayınlanmıştır.

Yılbaşı Defilesinde Türkiye’nin ünlü mankenleri
Bodrum’a akın etti Yılbaşı etkinlikleri nedeniyle düzenlenen sürpriz defile büyük ilgi gördü. defile. Defilede Ece Gürsel, Tuğba Altıntop, Seçkin Piriler, Alaz Kopruvalı, Tuğba Melis Türk ve şžehnaz Özkaya gibi ünlü mankenlerin yanı sıra amatör mankenler de yer aldı.

Bodrum Belediyesi'nin organizasyonunda İskele Meydanı'nda düzenlenen defilenin ilk bölümünde, Aynur Aydoğan'ın koleksiyonundan yerel işlemeli kıyafetler tanıtıldı. Mankenler podyuma yöresel müzik eşliğinde çıktı. Defilenin ikinci bölümünde ise modacı Saruhan İren'in "Zamansız giysiler" kreasyonu sunuldu. Defile sonunda mankenlere çiçek veren Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrumluların ve yılbaşı tatili için Bodrum'da bulunan tatilcilerin yeni yılını kutladı.

Geçtiğimiz günlerde farklı mesleklerden amatör mankenlerle "Zamansız Giysiler" adlı defileyi gerçekleştiren modacı Saruhan İren, mankenlere teşekkür ederek, güzel bir defile olduğunu ve mutluluk duyduğunu ifade etti.
Defile sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tuğba Altıntop ise, "Yeni yıl herkese huzur getirsin, huzur olunca barış da olur. 2010 yılı umarım herkese iyi gelir. 2009'u çok iyi geçirdim. 2010 benim için daha daha iyi olacak. Herkes için öyle olmasını diliyorum" dedi.

Ece Gürsel de, defilenin çok güzel geçtiğini ifade ederek, "Bodrum'da çok güzel karşılandık. Güzel bir manzarada defile yapmak çok keyifli idi. Umarım 2010 yılında da bol iş, bol defileli, bol sahneli. Çünkü benim albümüm çıkacak şžubat, Mart ayında. 2010'dan benim isteğim; her şeyden öncelikle sağlık, mutluluk, huzur, bol kazanç ve güzel bir aşk istiyorum" diye konuştu.


Bu konu 2566 kez izlenmiştir