where to go in bodrum
HAKKIMIZDA BODRUMDA NEREYE GİDİLİR BODRUM OTELLERİ BODRUM MÜZESİ DERGİLERİMİZE REKLAM VERİN İLETİŞİM ANA SAYFA
Bodrumlife Sayı 16 Ocak 2010 Tüm Yazı ve Haberler
BodrumlifeOcak 2010 Sayı 16 İçeriği
Bodrumluları klasik müzik ile buluşturan önemli ve çalışkan bir dernek 'Karsanat'
Herodot'un hazineleri hala Bodrumluların hizmetinde...
St. Jean şžövalyeleri, Bodrum Kalesi'nin eski sakinleri ve günümüze kadar uzanan öyküleri
Yılbaşı Defilesinde Türkiye'nin ünlü mankenleri
şžarap Fıçılarıyla Sanat
Sezil Güler'den Bodrumlulara Yeni Yıl armağanı bir albüm 'Aşk Değil'
Gönenç iki yeni kitabından biri olan Egerotika ile yetişkinlere sesleniyor, daha masum öyküler ise 'Bodrum Otobüs Kızları' nda..
Tango Restaurant
Bir kralın hayali Bodrum'da yeniden hayat buldu. Gardens of Babylon
Erenler Sofrası
Öykü - Melis Üsküdarlı
Türkiye'deki 45 Güzel Sanatlar Fakültesi'nden 121 öğretim elemanının katıldığı ilk 'Büyük Buluşma' sergisini başarıyla gerçekleştirdi.
Chineese Inn'de Pekin Ördeği
Bodrum'da Tango Zamanı
Ortakent'e sanatsal kimlik kazandırmanın tam zamanı...
Bodrum içinde adeta bir Kurtarılmış Bölge. Yarbasan Taş Evleri
Gönenç iki yeni kitabından biri olan Egerotika ile yetişkinlere sesleniyor, daha masum öyküler ise 'Bodrum Otobüs Kızları' nda..


Bu Yazı Bodrumlife Sayı 16 Ocak 2010 tarihli dergide yayınlanmıştır.

Oral Gönenç iki yeni kitabından biri olan Egerotika ile yetişkinlere sesleniyor, daha masum öyküler ise
“Bodrum Otobüs Kızları” nda..  
Bodrum Otobüsü Kızları
 “Astrea Yayıncılık - 2009
236 sayfa

Kitaptan:
Tütsülü geceler… Uçuk makyaj, kısa çizme, file çorap… “Kefaluka” ne demek?... Cennetkarıoğlu Efe… Çıplak göğüslü, blucin pantolonlu… Kitsch örneği bir çift kadın terliği… “Kapatın gari şu ıhladanı”… İzmir Doktorası…  Su ısıttığı utangaç geceleri… Nokia’lar değerine alınır… Karşıyaka’dan gelen “Venüs-1”… Plakaları Slovakya, Romanya, Moldova… Sade pilav ver usta… Ön camında “basın” yazıyordu… Danıştay olsun okusun da… “Restorize etmek”… We love you Crete!... Kavanoz kapaklarından ders almak… Kelleci Halil… Kebapçının külahı… Kuzey Kıbrıs ekonomisinin ruhuna fatiha… Müraccatül muacceletül vi ay pi ofis!... Abi ne olursun bir hafta daha kal… İçine kırmızı çamaşır giyeceksin… Koca göğüslerini içine sarkıt… Erkek olmadan yaşanır mı?... Yoksa sen evden mi kaçtın?... Kızıl saçlı afet… Tombul memeleri mayolarından fırlamış… Ayla Hanım’ı elbisesiz gibi bilirdi… Göğüs başları Yolanda’nınkinin… Buzdolabında bira var mıydı?... Armoz, paraçol, usturmaça… Nikâh düğün takmadan… Kocam burada değil… Ateistler ayin mi yapıyor?... Ben doğuyu sevmiyorum… Ayyıldız’ın bu halleri… “Bilmez min Mecellen’i?”

Egerotica+18
Astrea Yayıncılık - Ekim 2009
230 sayfa
        
Bu kitapta daha önce Ege öyküleri’yle tanıdığımız O. Gönenç’in yine Ege’de geçen, bu kez erotizmin zirvelerinde dolaşan, ama her durumda insanlık hallerini gözler önüne seren öykülerini okuyacaksınız.

Kitaptan:
  “…Yarı doğrulmuş, ayakkabısının bilek tokasını açmaya çalışıyordu. Ona yardım ederek bu ayakkabı değil, erotik sanat yapıtı nesneyi bir kenara koydum. Yanına da ötekini. İris ayaklarının sevilmesinden çok hoşlanır, bunun da uzun sürmesini isterdi. Çaktırmadan mutfaktaki saate baktım, Veli’yi almak için yarım saatten fazla zaman vardı. Giysilerimden aceleyle kurtulup bu akşamki aşk sahnemizde yerimi almamla ayaklarını yüzüme uzatması bir oldu. İris soyunmamıştı da, nasıl olduysa etek diye giydiği lastikli nesne kalçalarından beline tırmanmış, bluz diye giydiği de göğüslerini dışarı fırlatarak karnına inmişti. Kollarını yanlara uzatarak gözlerini kapattı. Ten, yeni ayakkabı ve parfüm kokan ayaklarını sevmemden ötürü inlemeye, usulca kıvranmaya başlamıştı...”


Bu konu 1931 kez izlenmiştir