where to go in bodrum
HAKKIMIZDA BODRUMDA NEREYE GİDİLİR BODRUM OTELLERİ BODRUM MÜZESİ DERGİLERİMİZE REKLAM VERİN İLETİŞİM ANA SAYFA
Bodrumlife Sayı 15 Ağustos 2009 Tüm Yazı ve Haberler
D-Marin Marinalar Grubunda yeni yapılanma
Bodrum'dan Fazıl Say Geçti...
Gündoğan'da küçük bir gezinti
Bale Festivalimiz 7. kez sahnelerini açıyor
Montigne, Türkiyenini En Büyük yelkenlisi denize indirildi.
Bodrum Yalıkavak Port Marina'daki Yacht Club açıldı.
şžaraplar Akın Öngör'den Etiketler Bodrumlu ressamlardan
Sürgün Prenses 'Ada'
Vita Park Krea Golf Turnuvası
Kavaklıdere ile bağbozumu
Bodrum'un tek odalı oteli, Ada Ev
Hadigari'nin öyküsü
Bodrum Yalıkavak Port Marina'daki Yacht Club açıldı.


Bu Yazı Bodrumlife Sayı 15 Ağustos 2009 tarihli dergide yayınlanmıştır.

 Bodrum Yalıkavak Port Marina’daki Yacht Club, yenilenmiş iç dekorasyonu, Akdeniz ve Fransız mutfağından oluşan zengin mönüsüyle, keyifli yaz günleri için kapılarını tatilcilere açtı.

 

Temmuz ayı içerisinde görkemli bir parti ile Bodrumlulara kapılarını yeniden açan Yalıkavak Port Bodrum Marina Yacht Club açılış kokteylinde şževval Sam ve şžehnaz Sam birlikte şarkı söylediler... Eski Avrupa Güzeli Günseli Başar, Sibel Turnagöl, Kenan Erçetingöz, Savaş Ay, Süreyya Yalçın, Burak Hatipoğlu, Can Gürzap, metin Uca, Tardu Flordun ve şževval Sam gibi tanınmış isimler isimlerin katıldığı açılış kokteyli gecenin geç saatlerine kadar devam etti. Yaz boyunca cuma ve cumartesi akşamları sahne alacak şžehnaz Sam, ilk performansıyla alkış topladı. Seslendirdiği yerli ve yabancı şarkılar, geceye renk kattı.

Atalay Sarmış tarafından yenilenen ve yepyeni bir işletmecilik anlayışıyla yönetilen Yalıkavak Marina Yacht Club Gün boyu hizmetinizde. Öğlen için hafifletilmiş bir menü, akşam yemeği için Fransız ve Akdeniz mutfaklarından bezenmiş zengin bir menu sunan mekanda hafta arası DJ tarafından seçkin müzikler sunuluyor. Haftasonları şžehnaz Sam’ın Türk ve yabancı müziklerden seçmelerle sahne aldığı Marina Yat Club güzel atmosferiyle Bodrumlulara güzel geceler vaadeediyor.

 

Çok sayıda tiyatro, sinema oyuncusu , müzisyen ve tanınmış isim PortBodrum yalıkavak marina Yacht Club açılışında Atalay Sarmış’ın yanında yer aldı.


Bu konu 2247 kez izlenmiştir