where to go in bodrum
HAKKIMIZDA BODRUMDA NEREYE GİDİLİR BODRUM OTELLERİ BODRUM MÜZESİ DERGİLERİMİZE REKLAM VERİN İLETİŞİM ANA SAYFA
Bodrumlife Sayı 14 Mayıs 2009 Tüm Yazı ve Haberler
La Pasion İspanyol Restoranı
Kule Bar Rock City son üç yılın en gözde mekanlarından biri.
Gündoğan'da Sabri Nuray ve Gılman Gencel Köy Evi
'Çılgın kalabalıktan uzakta'
Dibeklihan Sanat Köyü
Sandima 37 Suites
Kule Bar Rock City son üç yılın en gözde mekanlarından biri.


Bu Yazı Bodrumlife Sayı 14 Mayıs 2009 tarihli dergide yayınlanmıştır.

Canlı Rock Müziğin en gözde adresi Kule Bar Rock City son üç yılın en gözde mekanlarından biri. Özellikle Türk rock müziğinin tüm gözde isimlerini sahnesine yaz kış demeden konuk eden Kule Bar gençlerin olmazsa olmazlarından birmekan... Baba Zula, Pilli Bebek, Badem, Eva, Moğollar, Suicide, Üçyüzotuzüç, Karpuz, Murat Evgin, Pirhani, Yeni Türkü gibi Türkiye’nin tanınmış rock gruplarını ve şarkıcılarını geçtiğimiz kış ve bahar gecelerinde sahneye çıkararak Bodrum’a hareketlilik kazandıran Rock City yaz aylarında yeni atılımlarla daha canlı, daha çekici olmaya devam edecek.

 

 

Bodrum un eğlence merkezi Cumhuriyet Caddesi’nde bir pasajın iç avlusunu kaplayan geniş bir alanda canlı müzik gecelerinin aranılan barı olan Kule Bar Rock City, adı üstünde gerek canlı performanslarda gerek DJ ile müzik yapıldığında da tercih Türkçe ve yabancı rock müziği. Bu özelliklerinden ötürü özellikle gençler arasında büyük süksesi olan bir mekan.

Kule Bar Rock City İşletme Müdürü Murat Oğan “15 haziran’a kadar canlı performanslar Aylin Aslım ve Ebru Yazıcı ile devam edecek. Sonrasında yaz boyu DJ Ercanâ??Çavuş’un müzikleriyle özellikle 25-35 yaş grubundaki müşterilerimizi, ağırlığı yabancı rock parçalarınıdan oluşan bir repertuarla eğlendireceğiz. Kule Bar kısa bir süre içinde birçok fanatiği olan bir yer haline geldi. Mekanın çekiciliği ve çalınan müziğin kalitesi bunu tetikliyor...” sözleriyle anlattığı Rock City Kule Bar’a yaz boyunca tüm gençleri ve rock müziği severleri davet ediyor...

 

Kule Barı’ın etkinliklerini www.kulebar.com adresinden izleyebilirsiniz...

Rezervasyon ve bilgi için:

0 555 82488340 555 8248834

www.kulebar.com

murat@kulebar.com


Bu konu 1813 kez izlenmiştir